Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

lezzetlipratiktarifler.com olarak ziyaretçilerimizin gizlilik haklarını önemsiyor ve bu konuda gizliliğinizi ve güvenliğinizi artırmak amacıyla aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

İletişim sayfası

Facebook ile kayıt olabilme imkanı

Google plus

İnstagram

Pinterest

Yorum alanları

Sitemiz ile etkileşim içinde olabileceğiniz yorum bölümünde paylaştığınız e-posta adresleriniz üçüncü kişiler ile asla paylaşılmamaktadır. Burada e –posta isteme sebebimiz, yorum alanları dışında sizlerle iletişim kurma gerekliliğindendir. Ayrıca ziyaretçilerimize facebook ile kayıt olma imkanı sağlayarak facebook güvenlik sistemi ile korunmaktadır.

İletişim Sayfası

Bu sayfa aracılığıyla yazarlarımız ve editörlerimiz ile yorum sayfaları haricinde iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca kayıt sistemimiz ile sizler de bizimle tariflerinizi Paylaşabilir ve editörlerimizden olabilirsiniz. Bunun için bizlerle iletişime geçin.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım

Lezzetlipratiktarifler.com kullandığımız facebook, Google plus, pinterest ve diğer sosyal ağlar ilgili sitelerin güvenlik politikaları dışında herhangi bir koruma sunmamaktadır. Sosyal ağların güvenlik politikalarına ulaşmak için aşağıdaki sosyal ağların güvenli politikalarına yönlendiren bağlantılarımıza tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Facebook gizlilik sözleşmesi

Pinterest gizlilik sözleşmesi

İnstagram gizlilik sözleşmesi

Google plus gizlilik sözleşmesi